تبلیغات
دانلود-تون - کمیک ترجمه

سایت Spidey.ir با کمال افتخار به اطلاع میرساند که یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین  کمیک استریپ های مرد عنکبوتی و کل تاریخ کمیک استریپ یعنی شماره 50 "اسپایدرمن شگفت انگیز" (The Amazing Spider-Man) که روایتگر تردیدها و دودلی های پیتر پاركر و در نهایت تصمیم تاریخی او مبنی بر كنار گذاشتن هویت اسپایدرمن میباشد، به زبان فارسی ترجمه شد!

ترجمه این کمیک توسط جناب آقای   "امیر حسین زاده" انجام شده است . ایشان نه تنها مقالاتی برای سایت به رشته تحریر درآورده اند بلكه كمیك های مهم و برتری از اسپایدرمن همچون "مرگ گوئن استیسی" و ... را نیز ترجمه كرده اند!

در مقاله "مهم ترین داستان های کمیک استریپی مرد عنکبوتی" درباره این داستان مهم كه توسط «استن لی» و «جان رومیتا» خلق شده و  آنقدر در تاریخ داستان های اسپایدرمن اهمیت دارد كه الهام بخش فیلم سینمایی "مرد عنكبوتی 2" نیز بوده (!!!)، میخوانیم:

" اسپایدرمن اولین بار در این داستان تاریخی بود كه واقعاً تصمیم گرفت حرفه ابرقهرمانی را كنار بگذارد و یك زندگی عادی و بی دغدغه را در پیش گیرد. از آن به بعد این تم بارها و بارها در كمیك‌استریپ‌های اسپایدرمن مورد استفاده قرار گرفته است. این داستان برای اولین بار پرسش‌هایی اساسی مطرح كرد كه به نوعی به فلسفه وجودی اسپایدرمن مرتبط هستند: آیا پیتر پاركر حق ندارد هویت اسپایدرمن را رها کند و زندگی آرام و بی‌دغدغه‌ای داشته باشد؟ پس مسئولیت او در قبال خود و اطرافیانش چه می‌شود؟"

 

tasm 50

 

لینك دانلود

و طبق معمول  تشکر از سایت وزین و دوست داشتنی "خط و رنگ" که امکان دانلود مستقیم این کمیک ارزشمند را فراهم آوردند!تاریخ : چهارشنبه 30 مرداد 1392 | 11:29 ق.ظ | نویسنده : سید علی راد پور آملی | نظرات

  • مهندسی نفت
  • پول فا
  • کارت شارژ همراه اول