تبلیغات
دانلود-تون - اسپایدرمن برتر شماره10

دانلود اسپایدرمن برتر10 در ادامه مطلب بهمراه ترجمه فارسی

 

لینك دانلود مستقیم  از "خط و رنگ":

http://dl1.khatorang.ir/dl.php?file=Comic/SuperiorSpider/SuperiorSpider-Man-010.cbr

ترجمه فارسی  مرد عنکبوتی برتر - شماره 10

http://dl1.khatorang.ir/dl.php?file=Comic-fa/Spider-Man/SuperiorSpider-Man-010-FA.cbr

غول سبز - گرین گابلین - green goblinمقدمه: زندگی دكتر اختاپوس (كه بهش میگیم "اسپاك"!)  پس از وقایع شماره نهم بهتر از این نمیتواند باشد و این شماره قرار است این مسئله را اثبات كند . لحظاتی رومانتیك ، جغد (owl) ، «كارلی كوپر» و «مری جین» در آتش ... این شماره همه این موارد را در بر دارد .
عنوان داستان : "روز آزادی!"
نویسنده : «دن اسلات»
طراح : «رایان استگمن»
رنگ آمیزی : «ادگار دلگادو»


داستان اصلی : حالا دیگر «پیتر پاركر» از ذهن «دكتر اختاپوس» خارج شده . اختاپوس هم دیگر فعالیت های خودش رو بعنوان مرد عنكبوتی برتر شروع كرده . اون متوجه یه جنگ بین دو تا از سران جرم یعنی «جغد» و «اژدهای سفید» شده و به آنها یورش میبرد. در حالی كه او دارد حال سردسته های دو گروه را جا می آورد بقیه اعضای باند به كمك دستیاران «گرین گابلین» فرار می كنند . در همین حال سروان «واتانابی» به كمك «كارلی» سعی میكند ثابت كند كه مرد عنكبوتی تغییر كرده. «مری جین» هم كم كم شك میكند كه پیتر خودش نیست و این احساس وقتی ثابت میشود كه پیتر او را از آتش سوزی نجات نمی دهد . در همان هنگام كه اسپاك هنوز در شور و شوق این مساله است كه كارهایش خیلی از پیتر پاركر شگفت انگیز تر است گرین گابلین درحال جمع آوری ارتشی از شروران است . او همچنین خود را پادشاه گابلین میخواند.

نقد را با طراحی شروع میكنیم . استگمن خیلی سعی و تلاش كرده تا كار خوبی را ارائه كند ولی بعضی قسمت هایی كه از تصویر اصلی جدا هستند واقعا بدون منطق درست شده اند . مثلا در قسمتی كه اسپاك صحنه ی جرم را ترك میكند و میرود پیش مری جین طراحی واقعا بد بود و بنظر میرسید كه نصفه و نیمه رها شده است . در بعضی جاها هم بنظر می رسید كه چندین عكس كوچك را به هم متصل كرده ایم.

 

یكی از بهترین خصوصیات اسلات این است كه سوار بر داستان میشود . این یكی از بهترین داستان هایی بود كه در این دوره از او خوانده ام . مثلا اینكه شخصیت هایی كه مدتی خبری از آنها نبود ولی بعد به آنها زمانهایی اختصاص داده میشود تا در داستان حضور یابند. مثل «مری جین» و «جی جونا جیمسون» . لحظاتی كه پیتر در دانشكده حضور دارد نیز  خیلی جالب از كار در آمده . نشان دادن پیتر به عنوان یك جوان مغرور و به اصطلاح عقل كل خیلی جالب از كار در آمده كه البته یكی از مصداق های بارز بودن اختاپوس در بدن پیتر است .
شخصیت های مكمل هم بسیار جالب هستند. بخصوص دعوای بسیار جالب جی جونا جیمسون و پدرش بر سر مرد عنكبوتی.

 

منبع:All rights reserved © Spidey.ir 2013تاریخ : چهارشنبه 23 مرداد 1392 | 10:55 ق.ظ | نویسنده : سید علی راد پور آملی | نظرات

  • مهندسی نفت
  • پول فا
  • کارت شارژ همراه اول