تبلیغات
دانلود-تون - بازی

بازم بازی

 

ادامه مطلب

پسر ایران ایندفعه داره میترکونه یه بازی دیگه که معلومه خیلی عالیه رو میخواد به همراه بازی سربازان فرازمین بفرسته نمایشگاه E3 فقط به رای های شما نیاز داره
برید اینجا طریقه ی رای دادنشم مثل قبلیس
تصاویرشم تو ادامه ی مطلب گذاشتم


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

فقط می توان تاسف خورد و بیشتر تامل کرد. تریلری از نسخه جدید بازی Splinter Cell : Black List  بر روی نت منتشر شده است که در آن به قابلیتهای جدیدی که به کاراکتر بازی اضافه شده است اشاره میکند متاسفانه در آن به وضوح می توان دید که مامور محبوب سالهای گذشته به راحتی و در یه صحنه ، سربازان ایرانی را در مقر خودشان سلاخی می کند. شاید دیدن این تریلر به کسانی که به بازی ها فقط از جنبه تفریح وسرگرمی نگاه می کنند گوشزد بکند که همه چیز به سادگی و راحتی صورت نمی گیرد و باید بیشتر در مورد امواج و تفکراتی که از طریق این بازی ها به مغز و هوش ما فرستاده می شود دقت کرد. این بازی ۲۹ مرداد برای تمام پلت فرمهای نسل حاضر منتشر خواهد شد.

روزگاری که براحتی و بدون فکر سربازان و افراد کشورهای دیگر را در بازی های رایانه ای می کشتیم ، هیچگاه فکر نمی کردیم که روزگاری براحتی باید ماموران و هموطنان خودمان را براحتی و به زیبایی Head Shot کنیم. روزگاری که براحتی از خشونت بی حد و حصر بازی ها می گذشتیم و در جواب معترضان که می گفتند چرا انقدر این بازی خشن است و چرا باید افراد فلان کشور را بکشیم ، فقط به یه جمله بسنده می کردیم که : “برو بابا ”

حالا نیز می گوییم “برو بابا . مهم نیست. چهارتا ایرانی میکشیم تو بازی امتیاز می گیریم.”

در این تریلر همچنین می توانید مشاهده کنید که سازندگان بازی پا را فراتر از گستاخی گذاشته اند و پرچم ایران نیز در این تریلر به صورت واژگون نمایش داده می شود. به نظر شما کدام بچه ۷ ساله ای را در تمام دنیا می توان یافت که نفهمد پرچم کشورش رو به بالاست یا پایین. شاید سازندگان این بازی همه زیر ۷ سال داشته اند و شاید هم رسالت و هدف خود را گم کرده اند و به جای ایجاد سرگرمی برای دنیا ، در حال پیاده سازی سیاستهای مسخره دولت مردان خود هستند.

شاید …

“جور دیگر باید دید”

شما را به دیدن این تریلر دعوت می کنیم.


منبع :Gameemagتاریخ : سه شنبه 11 تیر 1392 | 10:32 ق.ظ | نویسنده : سید علی راد پور آملی | نظرات

  • مهندسی نفت
  • پول فا
  • کارت شارژ همراه اول