تبلیغات
دانلود-تون - اظهار نظر جنجال مرد چاق(دان اسلات)
قرار است از ماه فوریه سال 2014 داستانی 5 قسمتی به نام "ملت گابلین" (Goblin Nation) در كمیك های "مرد عنكبوتی برتر" (Superior Spider-Man) به چاپ برسد و طی آن اسپاك و گرین گابلین رودروی هم قرار بگیرند. (خبرش اینجاست)«دان اسلات» قول داده در پایان این داستان اتفاق بسیار عظیمی در رخ دهد و حتی یكی از كاركترها به "پایان" راه خود برسد.

در هر حال یكی از سایت های اینترتی به همین مناسبت از اسلات پرسیده:

- حالا كه قرار است اسپاك (یا همان دكتر اختاپوس كه در جلد اسپایدرمن فرو رفته) با گرین گابلین مواجه شود، به نظر شما دشمن شماره یك اسپایدرمن كیست؟ دكتر اختاپوس یا گرین گابلین؟

اسلات: البته من هنوز فاش نكرده ام كه در داستان "ملت گابلین" چه كسی زیر نقاب گرین گابلین خواهد بود. شاید «نورمن ازبورن» باشد و شاید هم یك فرد جدید! ولی در پاسخ به سئوال شما باید بگویم كه  گرین گابلین سابقاً دشمن شماره یك مرد عنكبوتی بود! مثلاً او میتواند بگوید: هی مرد عنكبوتی! من بودم كه نامزدت («گوئن استیسی») رو از بالای پل پرت كردم پایین! اما الان دكتر اختاپوس میتواند براحتی ادعا كند: آهای اسپایدرمن! من مغرت رو از سرت در اوردم بیرون و ذهن و مغز خودم رو توش گذاشتم! من جسم و روح و هویت تو را گرفتم! به همین دلیل به نظر من دكتر اختاپوس بزرگترین دشمن تاریخ اسپایدرمن است!"

 

البته درست است كه دكتر اختاپوس یكی از بزرگترین دشمنان تاریخ مرد عنكبوتی است و مثلاً در كشته شدن "سروان استیسی» نقش داشت ولی  ظاهراً آقای اسلات حافظه خوبی ندارد، زیرا به یاد نمی آورد كه گرین گابلین كارهای به مراتب خبیثانه تری انجام داده است و  علاوه بر قتل گوئن، «بن رایلی» را هم كشت، فرزند تازه به دنیا آمده مری جین و پیتر پاركر را از آنها گرفت، كاری كرد كه پیتر فكر كند زن عمویش مرده است و ... ضمناً او هم با همكاری «شغال» در جریان داستان Clone Saga در دهه 90 میلادی هویت پیتر پاركر  را از او گرفت و كاری كرد تا به اشتباه  فكر كند یك كلون است! ولی اسلات چون شخصاً علاقه خاصی  به دكتر اختاپوس دارد و در حال حاضر از او در جلد اسپایدرمن استفاده میكند میخواهد با این اظهار نظر ها داستان هایی را كه نوشته مهم تاثیرگذارتر جلوه دهد.


نظر شما چیست؟ آیا با اسلات موافقید؟  به نظر شما دشمن شماره یك مرد عنكبوتی كیست؟ گرین گابلین یا دكتر اختاپوس؟ شاید هم شخصیت دیگری مثل «ونوم»؟

 تاریخ : چهارشنبه 1 آبان 1392 | 05:40 ب.ظ | نویسنده : سید علی راد پور آملی | نظرات

  • مهندسی نفت
  • پول فا
  • کارت شارژ همراه اول