تبلیغات
دانلود-تون - شماره 1 از سری Marvel Knights Spider-Man ترجمه شد! + لینك دانلود مستقیم

سایت spidey.ir با افتخار قسمت اول سری Marvel Knights Spider-Man را با ترجمه فارسی تقدیم میكند! این داستان 12 قسمتی سال 2004 به قلم «مارك میلار» نوشته شد و از آن موقع تا كنون همواره یكی از داستان های محبوب هواداران اسپایدرمن بوده است. در مقاله "10 داستان برتر مرد عنكبوتی" درباره این داستان میخوانیم:

" یكی از هیجان‌انگیز‌ترین و حماسی‌ترین داستان‌های تاریخ اسپایدرمن كه در آن او از با تمام دشمنان مشهور و كلاسیك خود دست و پنجه نرم می‌كند و از نظر روحی و جسمی تا سر حد مرگ پیش می‌رود. یكی از نقاط قوت اصلی این داستان نحوه تعامل اسپایدرمن با دشمنان‌اش است كه بسیار بدیع و جذاب از كار درآمده. به علاوه، نویسنده آنقدر ایده‌های حیرت‌انگیز در طول داستان رو می‌كند كه خواننده مات و مبهوت می‌شود".

خلاصه داستان: یكی از دشمنان اسپایدرمن از هویت مخفی او باخبر شده است. در نتیجه زن عمو «مِی» دزدیده می‌شود و جان «مری جین» نیز به خطر می‌افتد. اسپایدرمن در طول داستان می‌كوشد تا زن عموی عزیز خود را پیدا كند.

در واقع این داستان زمانی چاپ شد كه از آن به عنوان یكی از دوران طلایی اسپایدرمن یاد میشود. یعنی زمانی كه اسپایدرمن با همسرش «مری جین» زندگی میكرد، «زن عمو می» در كنار آنها بود و پس از سالها از هویت مخفی پیتر باخبر شده بود، پیتر پاركر به عنوان معلم در دبیرستان سابق خود مشغول تدریس بود، «نورمن ازبورن» از هیچ تلاشی برای به جهنم تبدیل كردن زندگی پیتر  و خانواده اش فرو گذاری نمیكرد و به همین دلیل نبردهای  میان او و اسپایدرمن بسیار حماسی و شخصی بود و ...

در هر حال این كمیك  توسط مترجم بسیار خوب ما یعنی آقای "امیر حسین زاده" ترجمه شده است و اگر خدا بخواهد قسمت های بعدی آن نیز به زودی در اختیار شما قرار خواهند گرفت  (البته ایشان قبلاً هم داستان های بسیار خوبی از مرد عنكبوتی مثل "مرگ گوئن استیسی" و ... را برای ما ترجمه كرده بودند) وظیفه ویرایش گرافیكی آن را نیز آقای "محمد شیرزاده" بر عهده داشته.

لینک دانلود در ادامه مطلب

دانلود برترین داستان مرد عنكبوتی

 

لینك دانلود


و البته بازهم تشكر از "خط و رنگ" دوست داشتنی ما بابت فراهم هم كردن لینك دانلود مستقیم!


مواردی كه پس از خواندن این داستان میتوان در موردشان بحث كرد:

- چه كسی سنگ قبر «عمو بن» رو شكسته؟  آیا او از هویت مخفی اسپایدرمن خبر دارد؟

- آن فرد مرموزی كه با گوشی «زن عمو می» به پیتر زنگ میزند، چه كسی میتواند باشد؟ او چطور میتواند از هویت مخفی اسپایدرمن خبردار شده باشد؟ آیا «نورمن آزبورن» پشت سر این قضیه است؟ ولی او كه الان به زندان افتاده!

- به نظر شما چه چیز باعث شد تا پیتر بفهمد "زن عمو می» دزدیده شده است؟

- چرا پیتر دست به ریسك زد و بدون ماسك در شهر تاب خورد تا به خانه برسد؟

- چه بر سر «زن عمو می» آمده است؟


در شماره های بعدی شاهد نبرد اسپایدرمن با خطرناك ترین دشمنان خود و همچنین شاهد دیگر ابرقهرمانان مارول مثل گروه "اونجرز" و همچنین حضور "گربه سیاه" خواهید بود!تاریخ : جمعه 29 شهریور 1392 | 02:07 ب.ظ | نویسنده : سید علی راد پور آملی | نظرات

  • مهندسی نفت
  • پول فا
  • کارت شارژ همراه اول